Ocak 23, 2013

ŞU AN NE YAPIYORUM:)

 Şu anda bu grubun i'm sorry adlı parçasını dinliyorum. Bu kızın sesine, müziğin ezgisine, ritmine ve bu kızın vampir dişlerine bayılıyorum. Vampir günlüklerinde bir vampir abla vardı ona benzettim. Bayılırım ben vampirlere, hatta çocukluk hayalim vampir olmaktı :D

 Bir yandan bu kitabı okuyorum. Laurent Gounelle'den 'mutlu olmak isteyen adam' ı okumuştum. Geçen hafta bitti. Diğer roman için gecikmişim :(( şimdi okuyorum ama... 'Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafetle Gezer' diğer kitabından daha iyi sanki. Bitince daha iyi bir yorum getiririm.
Bu arada 'PEGASUS' yayınlarından hangi kitabı okuduysam mutlaka beğendim. Bir ara onları toparlayabilirsem, yayınlarım. Haftada en az iki kitap bitirince hepsini aklımda tutamıyorum.
 Ve şu anda işyerinden yazıyorum. Çiftçi Amcalarımla ilgileniyorum.Aspir falan...:)) 1 saat kadar önce vanilya club kutum geldi. Onu da bir dahaki postta yazacağım. çok tatlılar. Sergül KATO'ya selamlar.'yolun neresindeyim' adlı blogun yazarı. Ondan gördüm de üye oldum vanilya Club'a.
Herkese keyifli hafta ortaları :S

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Çalıştırın parmakları canlarım
( Blog linki yazılan yorumları kesinlikle yayınlamıyorum. Zaten yorum yapınca blogunuzun linkini bırakmış oluyorsunuz. Lütfen buna dikkat ediniz, teşekkürler)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...