Haziran 30, 2013

HAZİRAN AYI ''VANİLYA CLUB'' KUTUSU

Şimdiye kadar bana gelen ''Vanilya Club'' kutularının en kötüsü haziran ayı kutusuydu. İçinde dört adet tam boy oje var. İki paket nail sticker, bir adet deneme boy fondöten, bir adet deneme boy body scrub, bir adet deneme boy silk infusion. Gelen ojelerin hiç birini sevmedim. Detayları fotoğraflarla anlatayım. Bir süre bu kutulardan almayacağım, bence yeteri kadar denedim. Bu ay ki kutuda toplam dokuz ürün vardı.
 China glaze'den iki adet oje göndermişler. Biri sarı renk, biri de karman çorman türbe yeşili renkli simli bir oje. Sarıyı belki yazın kıyafetime göre sürebilirim ama yeşili hiç sanmıyorum.
 Yine china glaze'den iki adet çatlayan oje göndermişler. Ya da çatlamayan diyebiliriz. Çünkü ikisi de bir türlü doğru düzgün çatlamadı. Biri siyah biri simli mor renkte. İkisini de kullanmayacağım.
 Nuxe'dan her cilt tipi için uygun  portakal ve badem aromalı vücut peelingi gelmiş. Güzel bir ürün.
Chi'den de saç bakım yağı gelmiş. Böyle ürünleri seviyorum. Ama saç için en güzel ürün bence argan yağıdır.
 Bu ay tırnak ayı olmuş, iki adet tırnak çıkartması var. Severek kullanırım.
Son olarak LCN'den krem fondöten gelmiş. Denemedim, çünkü fondöten sevmiyorum.
İşte böyle bir kutuydu. Dediğim gibi artık almayacağım.
Hoşçakalın...

2 yorum:

  1. Tırnak çıkartmaları çok eğlencelik nugi. Yaz geldi bende mi alsam:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet, çok güzeller. Al, al yapıştırıp, yapıştırıp yayınlarız.:DDD Zaten ben bir türlü nail art yapamıyorum. Beceriksiz miyim ya ben? Ezik miyim? Tırnak çıkartmalarını takarım, havamı atarım valla :)))

      Sil

Çalıştırın parmakları canlarım
( Blog linki yazılan yorumları kesinlikle yayınlamıyorum. Zaten yorum yapınca blogunuzun linkini bırakmış oluyorsunuz. Lütfen buna dikkat ediniz, teşekkürler)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...